• Servisler

E-Eğitim Merkezi

E-Eğitim Merkezi

Setaş E-Learning Sistemi; Setaş Kimya’nın değişen ve gelişen koşullar için planlayıp hayata geçirdiği, çalışanlarının ve iş ortaklarının sürekli gelişimine katlı sağlamayı hedeflediği online olarak dünyanın her yerinden ulaşılabilen teknik eğitim modülleri bütünüdür.

Bilgisayarın yanısıra Android ve iOS ile çalışan tüm cep telefonları ve tabletlerden takip etmek mümkündür.
Setaş Kimya firmasının 50 yılı aşkın sektör tecrübesi ve bilgi birikimini en efektif şekilde iş ortakları ile paylaşmasını sağlayacak, günümüz teknolojileri ile zenginleştirilmiş, fotoğraf ve anlatımlara ek olarak simülasyonlar ve videolar ile eğitimler eğlenceli ve akılda kalıcı hale getirilmiştir.
İçeriğinde elyaftan ürün haline gelene kadar tüm standart proseslerin ayrıntıları yer aldığı gibi denim, dijital baskı, blue jeans, teknik ve askeri tekstiller gibi spesifik ürün ve prosesler için anahtar üretim noktalarına değinilmiştir. Farklı ürün grupları için istenilen testler için, testlerin metodolojisi teorik ve pratik olarak açıklanarak, test sonucuna etki eden faktörler tüm yönleri ile ele alınmıştır. Yaşanan ve yaşanması muhtemel sorunlar için çözüm önerileri ve pro-aktif önlemler için yönlendirmeler yapılmıştır. Farklı ürün grupları için istenilen testler
Son olarak tekstil tekniğin yanında moda ile iç içe olan bir sektör olduğu için her sezon için periyodik olarak yenilenen trend analizleri yapılarak farklı iş kollarının yönelimleri ile ilgili öngörüler paylaşılmaktadır.
Siz de sisteme katılarak eğitimlerden faydalanmak istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız

İletişim Formu